Четвер
21.11.2024
09:28
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Сайт МО вчителів математики,фізики та інформатики Піщівського округу
Головна Реєстрація Вхід
Конкурси »
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Меню сайту

Вчителі округу


Калькулятор

Корисні сайти

 />
<p style=


Сайти шкіл району

Міні-чат

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 4

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

 

                                                                                                                                               

                                                                                                                                                      

                                                                                                                                                                                                     

     

                                                                                                                                     

На початку 80-х років XX століття Пітер Холлоран, професор математики з Сіднею, вирішив організувати новий тип гри-конкурсу для австралійських школярів: підбірку задач із варіантами відповідей, перевірку яких здійснює комп’ютер. Тисячі школярів могли взяти участь у грі одночасно. Успіх австралійського національного математичного конкурсу був надзвичайний.

 У 1991 році два французьких математики вирішили провести цю гру у Франції, назвавши її «Кенгуру» на честь своїх австралійських колег. Перша гра зібрала 120 000 учнів коледжів. Пізніше конкурс охопив також школярів та ліцеїстів.

 У липні 1993 року французькі організатори «Кенгуру», з метою поширення конкурсу, влаштували зустріч у Парижі для керівників математичних змагань європейських країн. Запрошені математики були вражені успіхом Франції, адже у 1993 році там зібралося близько 500 000 учасників конкурсу.

 У травні 1994 року математики Білорусії, Угорщини, Іспанії, Голландії, Польщі, Росії і Румунії вирішили започаткувати цей конкурс і у своїх країнах, що забезпечило подальший потужній успіх гри.

 У липні 1994 року в Страсбурзі на Раді Європи Генеральна асамблея організувала Асоціацію «Кенгуру без кордонів». Тепер Асоціація об’єднує учасників з-понад 30 країн, однією з яких є Україна.

 Вперше конкурс-гру «Кенгуру» в нашій державі було проведено у 1997 році на базі кількох шкіл Старосамбірського району Львівської області та Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка, викладач якого Пенцак Євген Ярославович був першим координатором гри «Кенгуру» в Україні. Завдяки його зусиллям і викладачів кафедри математики ліцею та при підтримці вчителів-ентузіастів із різних областей України конкурс став бажаним гостем у багатьох українських школах, ліцеях, гімназіях. Тепер це наймасовіше математичне та інтелектуальне змагання серед школярів нашої держави. Майже півмільйона учасників зібрав і об’єднав конкурс за 10 років. Вагому підтримку та сприяння конкурс отримав з боку відділу роботи з обдарованою молоддю Науково-методичного центру середньої освіти Міністерства освіти та науки України.

 Метою конкурсу є залучення учнів у цікавий і пізнавальний світ математики. Учасником конкурсу може бути кожен учень від 2-го по 11-й клас з усіх куточків України. Гра цікава як призерам Всеукраїнських олімпіад із різних предметів, так і тим, хто лише починає засвоювати ази цієї чудової науки – математики.

 Особливість конкурсу полягає у тому, що ані переможців, ані переможених немає. Кожна дитина знає, що це насамперед особиста перемога. Серед «кенгурят» понад 20 призерів Міжнародних предметних олімпіад і тисячі дітей, які вперше зацікавились математикою саме під час конкурсу.

 Конкурс «Кенгуру» має на меті не лише зацікавити дітей математикою, – це і спроба об’єднати навколо вирішення спільних проблем вчителів математики з різних областей України. Зустрічаючись на щорічних семінарах, які теж проводить оргкомітет конкурсу, вчителі діляться досвідом, слухають цікаві лекції своїх колег. Саме тут кожного року обговорюються і шліфуються нові задачі для наступного конкурсу, авторами яких здебільшого є самі його учасники. Найцікавіші задачі оргкомітет конкурсу кожного року надсилає до Міжнародного організаційного комітету, на засіданні якого досвідчені математики, що представляють кожну країну-учасницю, формують пакет завдань для майбутнього змагання. І вже потім ці задачі повертаються у вигляді завдань конкурсу.

 " Кенгуру- 2015"

Сьогодні, 19 березня 2015 року в нашій школі пройшов конкурс «Кенгуру-2015». Це міжнародний математичний конкурс-гра під девізом «Математика для всіх». Головна мета конкурсу - залучити якомога більше дітей до розв'язання математичних задач, показати кожному школяреві, що обдумування завдання може бути справою живою, захоплюючою, і навіть веселою!  Сподіваємося, що завдання, підготовлені організаторами конкурсу, їх не розчарували, і кожен учасник знайшов для себе серед завдань щось цікаве і посильне.   

      

 

lev2

Львівський фізико-математичний ліцей при Львівському національному університеті імені Івана Франка запрошує учнів 7-11 класів, які цікавляться фізикою, взяти участь у щорічному Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня-2016».. Телефон організаційного комітету: (032) 240-17-02, електронна пошта: levenia.lviv@gmail.com. Детальна інформація про зазначений конкурс (умови проведення, завдання попередніх років, результати тощо) висвітлено на сайті: levenia.com.ua.
Лист МОН України від 11.09.2015 року №1/9–460 «Про підсумки Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня-2015» та організацію конкурсу «Левеня-2016»

 

 "Левеня- 2015"

Щорічно в кожній школі нашого окгругу на початку квітня проводиться міжнародний фізичний конкурс «Левеня», метою якого є зацікавлення учнів фізикою. Бажання взяти в ньому участь у Піщівській школі виявили 29 учнів.

      

                                                                     

 


 

 

 

 

 

 

Головними завдання цього конкурсу є стимулювання учнів до вивчення предметів природничо-математичного циклу, розвиток їх інтелектуальних здібностей.
Конкурсні задачі були нестандартними, тож учасники мали змогу творчо підійти до вирішення поставлених завдань. Про результати конкурсу буде оголошено пізніше (
 levenia.com.ua.).  Тож з нетерпінням чекатимемо їх і сподіватимемося на перемогу!

          

 

 

Вхід на сайт

Годинник

Найближчі свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Пошук

Календар

Погода