Четвер
01.10.2020
16:46
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Сайт МО вчителів математики,фізики та інформатики Піщівського округу
Головна Реєстрація Вхід
Олімпіади »
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Меню сайту

Вчителі округу


Калькулятор

Корисні сайти

 />
<p style=


Сайти шкіл району

Міні-чат

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 4

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

                                                                                                                               Анимация Линии

                                                                                                                                        

Результати І туру предметних олімпіад Піщівського освітнього округу у 2015/2016 навчальному році

   з математики

№       Прізвище, ім'я по батькові учня                  Клас          Назва навчального закладу                 Місце зайняте

                                                                     Математика

1.      Шокур  Владислав  Вадимович                          6                 Повчинська  ЗОШ  І-ІІІ ст.                        ІІ

2       Кузнєцова Яна Андріївна                                   6            Середньодеражнянська ЗОШ  І-ІІ ст            І             

3       Рубан Юлія Володимирівна                                 7           Піщівська ЗОШ І-ІІІ ст.                            VІІ

4      Романюк Марія Олексіївна                                   7             Калинівська ЗОШ І-ІІ ст.                       VІ

5      Рожко Мирослава Валеріївна                                7            Середньодеражнянська  ЗОШ І-ІІ ст.    ІІІ 

6      Попілевич Анастасія Олександрівна                     7             Суховільська ЗОШ І-ІІ ст.                       І 

8        Кучер Анна Василівна                                         7           Калинівська  ЗОШ І-ІІ ст.                    V 


9      Сімончук  Динис  Миколайвич                                7             Косенівська ЗОШ І-ІІ ст.                  ІV 

10     Бобер Ярослав Анатольович                                 7           Піщівська ЗОШ І-ІІІ ст.                       ІІ

11     Сайчук Тарас Олегович                                        8           Косенівська  ЗОШ І-ІІІ ст.                  V 

12     Годковський Максим Васильович                         8            Повчинська ЗОШ І-ІІІ ст.                   V 

13     Савчук Наталія Олександрівна                              8          Повчинська ЗОШ І-ІІІ ст.                   V

14     Коломійчук Віктарія Вадимівна                             8           Піщівська ЗОШ І-ІІІ  ст.                    VI 

15     Романюк Наталія Романівна                                  8         Суховільська ЗОШ І-ІІ ст.                 ІV

16     Бригоська Олександра Ігорівна                              8         Суховільська  ЗОШ І-ІІ ст.                  ІІ 

17     Голюк Кнстянтин  Васильович                                8       Косенівська ЗОШ І-ІІІ ст.                     V 

18     Стецюк Анатолій Сергійович                                    8     Середньодеражнянська  ЗОШ І-ІІ ст.   ІІІ 

19     Вербицький Віталій Олександрович                      8          Середньодеражнянська  ЗОШ І-ІІ ст.         І 

20    Рябченюк Любов Романівна                                   9         Косенівська ЗОШ І-ІІІ ст.                        ІІІ

21    Бегунець Констянтин Олександрович                      9          Повчинська ЗОШ І-ІІІ ст.                       І

22   Зез Володимир Андрійович                                       9           Піщівська ЗОШ І-ІІІ ст.                        ІІ

23    Давидюк Софія Вікторівна                                       10          Піщівська ЗОШ І-ІІІ ст.                          ІІ

24   Іллюк Віта Вікторівна                                                 10         Косенівська ЗОШ І-ІІІ ст.                       І

25    Дідух В'ячеслав Олександрович                                 11       Косенівська ЗОШ І-ІІІ ст                          І

 

Результати І туру предметних олімпіад Піщівського освітнього округу у 2015/2016 навчальному році

   з фізики

                   

№         Прізвище, імя по батькові учня          Клас              Назва навчального закладу         Місце зайняте

                                                                                      Фізика

1         Голюк Констянтин Васильович                      8         Косенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів                  ІV

2           Сайчук Тарас Олегович                              8          Косенівська  ЗОШ І-ІІІ ст.                        VІ

3           Бригоцька Олександра Ігорівна                 8               Суховільська ЗОШ І-ІІ ст.                      І

 4         Романюк Наталія Романівна                      8           Суховільська ЗОШ І-ІІ ст.                         ІІІ

5          Коломійчук Вікторія Вадимівна                 8                Піщівська ЗОШ І-ІІІ  ст.                       V    

  6         Вербицький Віталій Анатолійович              8          Середньодеражнянська  ЗОШ І-ІІ ст.          ІІ

7          Бегунець Констянтин Олександович            9            Повчинська ЗОШ І-ІІІ ст..                  ІV

 8       Сморжова Лілія Ігорівна                                 9           Піщівська  ЗОШ І-ІІІ ст.                     ІІІ      

9        Кузьмиченко Віктор Васильович                     9              Середньодеражнянська  ЗОШ І-ІІ ст    ІІ

10      Бойко Іван Сергійович                                   9               Калинівська ЗОШ І-ІІ  ст.                 І

11      Сідорова Іринв Валентинівна                        10             Косенівська  ЗОШ І-ІІІ ст.                 І

12       Давидюк Софія Вікторівна                            10             Піщівська ЗОШ І-ІІІ ст.              ІІ

13      Дідух В’ячеслав Олександрович                   11             Косенівська  ЗОШ І-ІІІ ст.             І

14     Кирилович Артем Сергійович                        11             Піщівська ЗОШ І-ІІІ ст.             ІІ

15     Давидюк Роман Вікторович                         11            Піщівська ЗОШ І-ІІІ ст.          ІІ

Результати ІІ та ІІІ туру предметних олімпіад у 2015/2016 навчальному році  

 

 

 

 

 

Вхід на сайт

Годинник

Найближчі свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Пошук

Календар

Погода